masz zadłużenie – jak przetrwać nadchodzące Święta?

christmass święta tapeta

Ten czas pomimo tego, że radosny, może być szczególnie trudny dla osób z zadłużeniem oraz problemami płynności finansowej. To okres w którym wzrastają nasze przeciętne wydatki, a pieniędzy potrzebujemy dużo więcej niż zazwyczaj …

Dla wielu osób okres Świąteczny wiąże się ze zmartwieniami – skąd otrzymać pieniądze na wydatki, zakupy oraz przygotowania. Z roku na roku zorganizowanie Świąt jest coraz droższe, wydajemy też więcej na przygotowania, prezenty oraz dekoracje. Szacuje się, że przeciętne Święta to koszt ok 1000 do 1500 zł (oczywiście spokojnie można przekroczyć ten próg, ale z pewnością przy normalnej organizacji wydamy właśnie taką kwotę)

Darmowe pożyczki na 30 dni

Może to być jedna z lepszych opcji na pożyczenie pieniędzy przez internet. Jeżeli uda nam się otrzymać pieniądze – otrzymamy je całkowicie bezpłatnie. Czyli bez żadnych dodatkowych kosztów, w przypadku gdy uregulujemy nasze zobowiązanie w terminie. Pożyczając np. na początku grudnia – to na początku stycznia będziemy musieli oddać należność, ale nie poniesiemy przez to żadnych opłat.

Warto więc z takiego zastrzyku gotówki skorzystać. Obecnie na rynku działa wiele firm pozabankowych które oferują pierwsze pożyczki za 0 zł. Jeżeli posiadasz nieuregulowanie zadłużenie i chcesz pożyczkę – warto byś zawnioskował/a w wielu firmach jednocześnie. Nie zawsze bowiem otrzymasz pozytywną decyzję kredytową o przyznaniu pożyczki, gdyż różne firmy w różny sposób oceniają zdolność swoich klientów.

Aktualne zestawienie korzystnych pożyczek na Święta:

Możesz również polubić…