wsparcie dla osób posiadających zadłużenie

Mając nieuregulowane zobowiązania bardzo ciężko jest otrzymać dodatkowe pieniądze gdy tego potrzebujemy. Szczególnie restrykcyjne w tym temacie są banki, praktycznie 90% osób z nieuregulowanym zadłużeniem (odsetkami, windykacją itp.) nie otrzyma kolejnego kredytu w banku.

Banki oraz instytucje finansowe starają się mocno zabezpieczyć przed udzieleniem pożyczki osobie która nie jest wiarygodna finansowo. Głównie chodzi o przypadki gdy ktoś ma złą historię w BIK lub innych bazach np. ERIF, BIG itp. Wtedy odpada na weryfikacji i dostaje odmowę udzielenia kredytu.

Dlatego tak ważne jest by regulować raty w terminie. Nawet jeżeli czasami mamy z tym problem, warto skorzystać z „wakacji kredytowych” czy innych opcji które oferuje nam bank.

Pożyczki możliwe z zadłużeniem

Jeżeli potrzebujemy pieniędzy a mamy zaległości takie nie uregulowane, jest duża szansa, że trafiliśmy już do baz informacji o dłużnikach. Wtedy jedyną opcją może być skorzystanie z oferty firmy pozabankowej która oferuje szybkie pożyczki na niewielkie kwoty.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu zadluzeni.com.pl

Firmy pozabankowe weryfikują zdolność kredytową swoich klientów w różny sposób, dlatego czasami (w większości przypadków) jest łatwiej o pożyczkę właśnie w takiej firmie. Reguły przyznawania decyzji są mniej restrykcyjne niż w przypadku tradycyjnych banków. Chociaż i tutaj rynek jest dynamiczny, pomału również dąży do większej weryfikacji swoich klientów, to z pewnością łatwiej znaleźć pożyczkę, którą po prostu otrzymamy.

Możesz również polubić…