pożyczki online

Przy zdolności kredytowej, która jest lekko obniżona skorzystanie z pożyczki jest dużo lepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim są to oferty o które wygodnie możesz zawnioskować przez internet. Co ważne, otrzymujesz decyzję o wypłacie pieniędzy już po 10 minutach.

pieniądze 100złPieniądze przy korzystaniu z tak zwanych chwilówek internetowych trafią bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Proces wnioskowania jest niezwykle prosty, wystarczy że złożysz wniosek, czyli wypełnisz prosty formularz.

Dzięki temu, że weryfikacja odbywa się online, od razu masz informację czy udało Ci się otrzymać pieniądze czy nie. Dlatego pożyczki online cieszą się coraz większą popularnością wśród osób w całej Polsce.

Łatwiejsza dostępność pożyczek przez internet

Obecnie możesz pożyczyć nawet 3000zł na okres do 30 dni. Gdy potrzebujesz większej sumy np. 15000 zł możesz skorzystać z pożyczki ratalnej. Niektórzy pożyczkodawcy sprawdzają BIK, ale ma on mniejszą wagę niż dla banków. Istotna zaleta to możliwość otrzymania pieniędzy za darmo, o tym wspominamy poniżej.

Zalety pożyczek dostępnych przez internet

Bardzo dużo cech sprawia, że Polacy tak chętnie korzystają z nowych możliwości pożyczenia pieniędzy:

  • Szybka dostępność – możesz zawnioskować wygodnie z każdego miejsca w Polsce.
  • Możliwość pożyczenia pieniędzy 24h/7dni – nawet w środku nocy w niektórych firmach możesz otrzymać przelew na swoje konto w banku.
  • Zdolność kredytowa – jest mniej rygorystycznie sprawdzana. Banki kontrolują zdolność kredytową swoich klientów dużo bardziej.
  • Pierwsze pożyczki bezpłatne – to jedna z najistotniejszych zalet, jeżeli jesteś nowym klientem często możesz liczyć na to, że pierwsza pożyczka jest darmowa.
  • Mniej skomplikowana weryfikacja – niż w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego. Możesz także pożyczyć mniejsza kwotę np. 300zł, co przy kredycie z reguły jest niemożliwe.
  • Duży wybór ofert – na rynku działa ponad 30 dużych rozpoznawalnych firm pożyczkowych które udzielają chwilówek. Masz zatem wybór z pośród wielu ofert!

Lista pożyczek dostępnych przez internet

Jak otrzymać pieniądze?

Proces jest bardzo prosty, wystarczy złożyć wniosek na stronie www wybranej firmy pożyczkowej. Możesz skorzystać z powyższego zestawienia i kliknąć „złóż wniosek”. Następnie należy podać kilka podstawowych danych o sobie i swojej sytuacji. Po wypełnieniu prostego formularza dokonywana jest weryfikacja. Gdy wszystko jest ok, pieniądze wypłacane są na Twoje konto w banku!

Podsumowanie

Dobra oferta pożyczki nie musi być droga. Wszystko zależy od nas, którą tak naprawdę chwilówkę wybierzmy. To my decydujemy czy zapłacimy dużo czy nic. Dlatego nasz portal rekomenduje pierwsze pożyczki za darmo. Takie są oferowane nowym klientom, czyli takim którzy jeszcze nie korzystali z oferty danej firmy.

Z takich pożyczek radzimy korzystać! Mogą nam dać nie tylko szybko pieniądze, ale również i oszczędności w postaci uniknięcia opłat!