Cechy klienta, sprawdzane i weryfikowane przy kredycie oraz pożyczce

para cechy zbierane przy pożyczkach

Również cechy każdego klienta są zbieranie oraz weryfikowane przy udzielaniu kredytu bankowego, jak również każdej pożyczki gotówkowej.

Przy kredycie sprawdzane są różne cechy

Poza dobrymi dochodami, ich rodzajem, poza raportem BIK również istotne (choć trochę mniej) są cechy klienta czyli wszystkie dane o naszej sytuacji materialnej i osobowej.

para cechy zbierane przy pożyczkachPrzeważnie banki zbierają informacje, czy posiadamy mieszkanie (jeżeli tak to czy na własność), czy jesteśmy stanu wolnego lub w związku, czy posiadamy samochód (jeżeli tak to jaki rocznik), zbierane są nasze dane kontaktowe takie jak numery telefonów oraz email. Ponadto, istotne przy wyznaczaniu zdolności kredytowej, a następnie przy wydawaniu pozytywnej lub negatywnej decyzji kredytowej jest to ile mamy osób na utrzymaniu (gdyż nasz dochód wtedy jest odpowiednio dzielony). Ważne również jest to czy nasz partner pracuje, ile zarabia oraz czy ma jakieś obciążenia.

Najlepsze oferty bankowe znajdziecie w Centrum Finansowym polskiebanki.produktyfinansowe.pl. Zapraszamy do sprawdzenia ofert, można zawnioskować o najlepsze kredyty! Złożenie wniosku / zapytania o kredyt – to nic nie kosztuje.

Możesz również polubić…