lista pożyczek, ranking – również dla tych z problemami przy zdolności kredytowej

Problemy ze zdolnością kredytową wynikają głównie z dwóch rzeczy, pierwsza to zbyt niskie dochody, druga to zbyt duże zobowiązania (regulowane czyli zaciągnięte lub te nieuregulowane). Gdy obie te rzeczy się połączą nasza zdolność kredytowa jest bardzo zła. Dlatego szukając kredytu warto zwrócić uwagę na pożyczki pozabankowe.

Lista pożyczek przez internet

Do banku udają się przeważnie osoby posiadające dość dobrą zdolność kredytową lub takie które chcą pożyczyć większą sumę pieniędzy np. kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W przypadku osób które nie potrzebują aż takiej gotówki, duża część Polaków sięga po pożyczkę pozabankową. Ma ona kilka zalet – jest szybka, można zawnioskować przez internet, pieniądze są przelewane na konto bankowe praktycznie od razu – po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej. Tutaj jeszcze druga kwestia wchodzi w grę, mianowicie pożyczki pozabankowe pożyczają osobom ze słabszą zdolnością kredytową. Oczywiście nie wszystkie firmy rozdają pieniądze na lewo i prawo, ale część z nich naprawdę weryfikuje swoich klientów w dużo bardziej prostszy sposób niż banki.

Oto lista dobrych ofert – pożyczek z których możesz skorzystać już teraz – online:

Możesz również polubić…