jeżeli nie kredyt to może pożyczka?

Cele na pożyczenie pieniędzy mamy różne. Pożyczamy na bieżące wydatki, zakupy, uregulowanie należności, ale również na przyjemności – spotkania ze znajomymi czy wyjazdy. Zastanawiamy się czy zawsze kredyt jest dobrym wyborem?

Pożyczka online w firmie pozabankowej – szybka, wygodna czy może tradycyjny kredyt bankowy w sprawdzonym banku? Każdy z nas ma swoje doświadczenia – typy oraz możliwości. Jedni chcą otrzymać pieniądze szybko, inni wolą otrzymać je osobiście.

Dlatego zastanówmy się która z ofert jest korzystniejsza w zależności od przeznaczenia?

1) POŻYCZKA ONLINE – tutaj bardzo atrakcyjne są opcje pożyczenia pieniędzy za darmo na okres do 30 dni. Są to nieduże kwoty bo do 1500zł, oferowane nowym klientom danej firmy. To idealne rozwiązanie gdy potrzebujesz doraźnej gotówki o niewielkim nominale. Zdarzają się również firmy pozabankowe które oferują pożyczkę na większą sumę czyli np. 10000zł – tak zwaną pożyczkę ratalną, ale tutaj nie możemy już liczyć na zerowe koszty

2) KREDYT BANKOWY również ONLINE – tradycyjny kredyt jest dobrym rozwiązaniem gdy chcemy otrzymać większą sumę, np. planujemy większy remont, wyjazd czy np. zakup samochodu. Wtedy dobrze jest udać się do banku, gdzie po weryfikacji naszej zdolności kredytowej możemy otrzymać nawet 120000 zł na kres do 60-90 rat. To dobre rozwiązanie gdy chcemy otrzymać więcej gotówki. Aktualnie o kredyt bankowy również można zawnioskować online >>> niska-ratka.pl czyli bez konieczności wizyty w placówce banku.

Do punktu 1) przedstawiamy RANKING POŻYCZEK:

Możesz również polubić…