po co komplikować sobie życie – ma być prostsze!

tick

Żyjemy w czasach gdzie wiele rzeczy się upraszcza. Dlatego również od instytucji finansowych oczekujemy by oferowane produkty były łatwe, szybkie i dostępne od razu! Zarówno banki jak i firmy pożyczkowe starają się sprostać naszym oczekiwaniom, ale czy im się uda? …

Czas i jeszcze raz czas, to domena obecnych czasów. Jesteśmy cały czas online, przyzwyczajeni że praktycznie wszystkie usługi dostępne są od razu – przez internet – online.

Firmy pożyczkowe wiodą prym

To bardzo wygodne! Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu, czasu którego np. nasi rodzice marnowali bardzo dużo! Ale takie wtedy były czasy. Obecnie wiele firm szczególnie sektora finansowego oferuje swoje produkty (bądź stara się) bardzo szybko. Szczególny prym wiodą firmy pożyczkowe które są tak zwanymi fintekami, czyli instytucjami które wdrażają najnowsze rozwiązanie techniczne by usprawnić procesy udzielania kredytów, obsługi klientów i dostarczania wszelkich potrzebnych do tego produktów. Banki natomiast chętnie umożliwiają otworzenie konta osobistego całkowicie przez internet.

I bardzo dobrze! Właśnie o to chodzi!

Naszym zdaniem skoro technologia jest dostępna, powinna ona umożliwiać nam, czyli użytkownikowi skorzystanie z produktów finansowych takich jak pożyczki, czy kredyty lub konta bankowe od razu – z minimalnymi formalnościami!

Również banki starają się nadążyć za tym trendem, po części im się to udaje – czyli bycie dostępnym online i oferowanie produktów nie tylko w placówce. Przykładem może być T-Mobile Usługi Bankowe (zajrzyj na polskiebanki.com.pl/t-mobilebankowe/), lub firmy pożyczkowe takie jak chwilówkomat, soho, alegotówka… najnowsze rozwiązania oferowane klientom pozwalają nie czekać na długie weryfikacje. Te są realizowane w kilka minut! (sprawdź SOHO na http://szybkanowapozyczka.pl/opinie/soho-credit/)

 

W dzisiejszych czasach trzeba być mobilnym! I elastycznym – również w wyszukiwaniu dobrych ofert! Dlatego zachęcamy, sprawdzaj, analizuj i wybieraj te które naprawdę są promocyjne i warto z nich skorzystać!

Możesz również polubić…