Nie warto wiązać się umową długofalową

komórka laptop i kawa

Banki bardzo mocno sprawdzają zdolność kredytową ponieważ często pożyczane pieniądze opiewają na większe sumy oraz na dłuższy okres czasu. W takiej sytuacji nieuniknione jest dokładne sprawdzenie swojego klienta. Inaczej w przypadku pożyczek krótkoterminowych…

Zamiast wiązać się z bankiem długofalową umową warto rozważyć wsparcie np. weekendowego budżetu czy niespodziewanego wydatku szybkim zastrzykiem gotówki, wtedy, gdy na prawdę będziemy jej potrzebować.

Pożyczka krótkoterminowa

Pozyskanie pieniędzy ze źródeł poza bankowych wiąże się z minimum formalności i szybkim dostępem do gotówki. Jest to również ważne dla osób bez stałych dochodów czy ze słabszą historią kredytową. Po prostu jeżeli okaże się, że do sfinansowania wymarzonych wyjazdu lub sprzętu sportowego, a także nagłego wydatku brakuje stosunkowo niewielkiej kwoty, warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

Dużą zaletą w dzisiejszych czasach jest całkowity brak formalności oraz konieczności wizyty w oddziale lub placówce. Tutaj pieniądze pożyczysz bezpośrednio online, bez zbędnych formalności na sam dowód osobisty. Jest to niezwykle istotne w czasach gdy w ramach bezpieczeństwa dobrze jest ograniczyć kontakt z innymi osobami.

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Tak jak wspomnieliśmy odbywa się całkowicie zdalnie, przez internet. Online można pożyczyć kwotę na oświadczenie rzędu 3000 zł. To dość duża suma, która pozwoli na realizację bieżących planów oraz zakupów. Można także skorzystać z pożyczek ratalnych gdzie kwota możliwa do pożyczenia sięga nawet 25000 zł, a spłatę rat można rozłożyć na okres do 36 miesięcy.

Więcej przydatnych informacji możesz znaleźć na portalu odreki.i-chwilowka.pl

Możesz również polubić…