coraz trudniej o kredyt w banku

Mężczyzna z laptopem

Niestety banki coraz bardziej zaostrzają swoje warunki kredytowe. Nie jest już tak prosto pożyczyć pieniądze jak można to było zrobić jeszcze kilka lat termu..

Zaostrzenie warunków kredytowych doskonale widać np. po kredytach mieszkaniowych. Praktycznie z roku na rok coraz trudniej jest otrzymać hipotekę. Obecnie trzeba już włożyć nie mały wkład własny by cieszyć możliwością zakupu wymarzonego nowego mieszkania.

Kalkulator kredytów mieszkaniowych – hipoteczny

Podobnie jest w przypadku zwykłych kredytów. Oczywiście osoby które mają dobrą zdolność kredytową, czyli stałe zarobki, brak nieuregulowanych innych zobowiązań nadal bez problemu otrzymają pożyczki. Takie osoby banki przyjmują z otwartymi ramionami chociażby ostatnia reklama Alior Banku, gdzie kredyty możemy otrzymać taniej o 30% ale tylko jeżeli dysponujemy dobrą zdolnością kredytową.

Pożyczki są w modzie

W przypadku osób które mają zadłużenie jest o wiele trudniej. Na pewno nie można liczyć na korzystne warunki, dodatkowo trzeba się cieszyć jeżeli w ogóle bank zechce nam udzielić kredytu. Alternatywą jest szybka pożyczka online, tam warunki na szczęście jeszcze nie są ta rygorystycznie sprawdzane.

Lista pożyczek:

Możesz również polubić…