Chcę pożyczyć pieniądze przez internet – jak to zrobić?

Szczęśliwi ludzie

Pożyczenie pieniędzy przez internet jest bardzo proste i nieskomplikowane. Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić, to zastanowić się jakiej kwoty potrzebujesz. Czy jest to duża pożyczka powyżej 3000zł? Czy może mniejsza kwota, która jest ci potrzebna na bieżące potrzeby? Od tego tak naprawdę zależy z jakiej opcji możesz skorzystać.

W pierwszej sytuacji gdy chcesz pożyczyć większą sumę właściwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pożyczki długoterminowej. Polega to na tym, że tak samo jak w przypadku tradycyjnego kredytu bankowego otrzymujesz pieniądze, a spłaty dokonujesz w równych co miesięcznych ratach.

Taka opcja umożliwia ci pożyczenie większej sumy która może wynieść maksymalnie ok 20000 zł.

Drugą możliwością w sytuacji gdy uratuje cię mniejsza kwota są pożyczki krótkoterminowe. Tutaj ogromną zaletą jest możliwość pożyczenia pieniędzy całkowicie za darmo. Cechą charakterystyczną tego produktu jest to, że pożyczasz na okres do 30 dni i spłacasz całą pożyczkę jednorazowo. Dlatego, ważne jest by już na początku zastanowić się jakiej kwoty potrzebujesz.

Oczywiście, możesz pożyczyć np. 1000zł na raty, ale wtedy poniesiesz dodatkowe opłaty oraz pożyczka będzie oprocentowana. W pewnych sytuacjach, to oczywiście nieuniknione, jednak gdy dobrze zaplanujesz budżet np. wiedząc że za ok 20 dni dostaniesz wypłatę i będziesz mógł spłacić jednorazowo pożyczkę – warto wybrać opcję nr. 2 czyli pożyczkę krótkoterminową.

Co trzeba spełnić by otrzymać pieniądze za darmo? Wystarczy:

  • być nowym klientem danej firmy pożyczkowej
  • uregulować zobowiązanie w terminie

To nic trudnego, a możesz przez to sporo zyskać na braku opłat. Oprocentowanie takiej pożyczki wynosi 0%.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniej firmy pożyczkowej. Poniżej prezentujemy krótką listę aktualnie dobrych i sprawdzonych pożyczkodawców. To naszym zdaniem obecnie najkorzystniejsze oferty. Firmy te są sprawdzone, działają legalnie i wszystko jest pod nadzorem.

Szybko, sprawnie i od ręki

Gdy podejmiesz decyzję, wystarczy złożyć wniosek przez internet. Pieniądze wypłacane są bezpośrednio na konto w twoim banku. Cały proces jest bardzo prosty i szybki, zajmuje nie więcej niż 15 minut. Część zależy od Twojej zdolności kredytowej, to czy decyzja będzie pozytywna. Jednak możesz spokojnie składać wniosek w kilku firmach, dlatego że każda z nich w różny sposób weryfikuje swoich klientów.

Możesz również polubić…