Konto osobiste bez zdolności kredytowej

karty bankowe

Czy konto osobiste można założyć bez zdolności kredytowej?

Rachunek bankowych to jeden z nielicznych produktów które możemy założyć bez względu na naszą sytuację finansową. Do założenia konta nie są wymagane dokumenty potwierdzające nasz dochód, zdolności kredytową czy sytuację majątkową. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ posiadanie dobrego, taniego w utrzymaniu konta to bardzo ważna rzecz.

Obecnie coraz częściej korzystamy z płatności online, czy dodatkowych usług takich jak płatności telefonem. Nawet osoby starsze które do tej pory były sceptyczne do nowych rozwiązań, np. płatności zbliżeniowych kartą, czynią to coraz częściej i chętniej.

Patrząc na wygodę korzystania z konta, która jest bardzo ważna – dobrze jest zwrócić uwagę na opłaty. Często bowiem jesteśmy nieświadomy ile tak naprawdę kosztuje nas utrzymanie konta. Nie które banki wymagają od nas spełnienia określonych warunków by prowadzenie konta było bezpłatne. Warunkami tymi może być np. przelew swojego wynagrodzenia, czy określona liczba płatności kartą debetową.

W skali roku suma opłat może nas kosztować nawet ponad 100zł. To już bardzo dużo, szczególnie że praktycznie tego nie zauważamy lub nie jesteśmy świadomi. Warto więc korzystać z konta w banku świadomie i robić to co należy by było ono darmowe.

Zakładając rachunek bankowy możesz zarobić

To prawda – otwierając konto w banku i wykonując potem kilka czynności które są wymagane (zależy od oferty i banku) możemy dostać nawet 300 zł w prezencie. Jakie warunki trzeba spełnić by zarobić na otwarciu konta? Często wystarczy wpłacić określoną kwotę co miesiąc lub założyć lokatę czy zrobić płatności kartą. Tak po prostu banki zachęcają ludzi by przyciągnąć ich jako swoich klientów. Warto z tego skorzystać!

Rachunki bankowe (konta) godne polecenia

Poniżej znajdziesz najkorzystniejsze obecnie konta dostępne w bankach, dzięki którym możesz zarobić kilka złotych lub przyszłościowo ograniczyć swoje wydatki w postaci opłat za konto. To proste bo obecnie wiele banków umożliwia otwarcie konta całkowicie przez internet, bez konieczności wizyty w placówce.

Sprawdzone banki i konta osobiste:

Dobre konto w banku to (cechy / zalety):

  • bezpłatne prowadzenie
  • usługi płatności zbliżeniowych lub płatności telefonem
  • atrakcyjne lokaty
  • limit kredytowy w koncie
  • wygodna bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna
  • dostępność kodu BLIK

Potrzebujesz szybko i wygodnie gotówki?

Zobacz oferty firm pożyczkowych – pożyczki – gdzie pożyczysz pieniądze wygodnie online.

Sprawdź także oferty pożyczek mobilnych przez internet.

Możesz również polubić…