choinka święta

Jak nie przepłacić na pożyczce?

Zbliżają się Święta. To gorący czas jeżeli chodzi o wydatki. Z roku na roku przeznaczamy na organizację i przygotowania większą sumę pieniędzy. Markety kuszą nas promocjami, kupujemy coraz droższe prezenty. To wszystko kosztuje dlatego w tym czasie, jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze, dobrze jest wybrać jak najtańszą pożyczkę.

Nie przepłacaj korzystając z pożyczki

Wyjątkowy czas Świąt, jedyny w roku – to niezapomniany okres. Niestety humor każdemu mogą popsuć wydatki. Kupno prezentów czy przygotowania smakołyków potrafią pochłonąć fortunę. Dlatego jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego rekomendujemy wybrać darmową pożyczkę lub pożyczkę ratalną.

Darmowa pożyczka – to oferty firm pożyczkowych skierowane do nowych klientów. Chcą one w ten sposób przyciągnąć nowych klientów do siebie oferując w zamian bezpłatną pierwszą pożyczkę. Czyli możemy pożyczyć nawet 3000 zł za darmo. Najczęściej pożyczka jest dostępna na krótki okres czasu czyli na maksymalnie 30 do 45 dni.

Pożyczka ratalna – niektóre firmy pożyczkowe oferują tak zwaną pożyczkę długoterminową (ratalną). Tutaj możesz otrzymać znacznie większą sumę pieniędzy. Może to być nawet 15000 zł. Jest to idealna opcja zamiast kredytu bankowego. Ponadto pożyczasz na dłuższy okres czasu. Może to być nawet 24 miesiące czyli dwa lata. Spłatę rozkładasz na wygodne co miesięczne raty. Maksymalnie to zazwyczaj 24 raty. Jeżeli aktualnie jest dostępna korzystna oferta, a potrzebujesz większych pieniędzy dobrze jest wybrać!

Krótkie zestawienie aktualnych dobrych ofert pożyczek chwilówek i ratalnych: