warto być zaradnym

kobieta uśmiechnięta

Bycie zaradnym w życiu bardzo pomaga – przede wszystkim jeżeli chodzi o sprawy finansowe. Dobre gospodarowanie budżetem – możliwości finansowania to główne czynniki które decydują o naszej stabilności gotówkowej na co dzień. Warto więc …

Jeżeli nasz budżet wymaga wsparcia finansowego, lub jeżeli planujemy większy zakup bądź wydatek dobrze jest przeanalizować rynek pod kątem atrakcyjnych pożyczek lub kredytów bankowych.

Na co warto zwrócić uwagę i jak rozplanować swoje inwestycje?

Po pierwsze:

Oszacuj koszty które chcesz ponieść na zakup nowej rzeczy lub na wydatek związany np. z wyjazdem wakacyjnym. Zastanów się czy rozłożenie większej kwoty na raty pozwoli Ci w kolejnych miesiącach funkcjonować na dobrym poziomie i będzie Cię stać na spłatę raty.

Po drugie:

Dokonaj pierwszego wyboru: czyli zastanów się czy potrzebujesz większej kwoty czy może wystarczy niewielka suma na krótszy okres czasu (wszystko uzależnione jest od wydatków które planujesz)

Po trzecie:

Jeżeli już wybrałeś zobacz co oferuje rynek w Polsce. Obecnie możesz zdecydować się na kredyt w banku lub na pożyczkę pozabankową.

Kredyt w banku – polecamy jeżeli planujesz większy wydatek (np. zakup samochodu), spłatę rat możesz rozłożyć na dłuższy okres czasu, możesz również liczy na sporo promocji oferowanych przez banki. Niestety, aby uzyskać dobry kredyt musisz być dobry klientem czyli posiadać dochód i raczej nie posiadać nieuregulowanych zobowiązań

W celu sprawdzenia aktualnych kredytów oraz pożyczek zapraszamy na portal http://niska-ratka.pl

Pożyczka pozabankowa – to rozwiązanie jest korzystniejsze jeżeli planujesz mniejszy wydatek, może to być np. zakup pralki, czyli chcesz pożyczyć niewielką sumę pieniędzy np. 1000 zł na okres 30 do 45 dni. W takiej sytuacji pożyczki pozabankowe są korzystne, dlatego że możesz wybrać firmy które oferują takie pożyczki za darmo. Dodatkowo nie jest tak restrykcyjnie sprawdzana Twoja zdolność kredytowa.

Pamiętaj, że zawsze należy rozsądzenie planować swoje wydatki i gospodarować swoim budżetem. Dlatego zachęcamy do analizowania rynku i wyboru dobrych ofert.

Aktualny ranking pożyczek:

http://chwilowkiranking24.pl

Możesz również polubić…