Jak nie przepłacić na pożyczce?

Zbliżają się Święta. To gorący czas jeżeli chodzi o wydatki. Z roku na roku przeznaczamy na organizację i przygotowania większą sumę pieniędzy. Markety kuszą nas promocjami, kupujemy coraz droższe prezenty. To wszystko kosztuje dlatego w tym czasie, jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze, dobrze jest wybrać jak najtańszą pożyczkę.

Nie przepłacaj korzystając z pożyczki

Wyjątkowy czas Świąt, jedyny w roku – to niezapomniany okres. Niestety humor każdemu może popsuć to, że z naszego portfela ubędzie więcej pieniędzy. Kupno prezentów czy przygotowania smakołyków potrafią pochłonąć fortunę. Dlatego wiele osób, które potrzebuje wsparcia finansowego poszukuje w tym czasie dobrej szybkiej pożyczki lub pożyczki na raty.

Jednym z dobrych miejsc, które warto odwiedzić, jest portal ratalna.com.pl. Prezentuje on sprawdzone oferty pożyczek na raty. Warto się z tym zestawieniem zapoznać.

Darmowa pożyczka – to oferty firm pożyczkowych skierowane do nowych klientów. Chcą one w ten sposób przyciągnąć nowych klientów do siebie oferując w zamian bezpłatną pierwszą pożyczkę. Czyli możemy pożyczyć nawet 3000 zł za darmo. Najczęściej pożyczka jest dostępna na krótki okres czasu czyli na maksymalnie 30 do 45 dni.

Pożyczka ratalna – niektóre firmy pożyczkowe oferują tak zwaną pożyczkę długoterminową (ratalną). Tutaj możesz otrzymać znacznie większą sumę pieniędzy. Może to być nawet 15000 zł. Jest to idealna opcja zamiast kredytu bankowego. Ponadto pożyczasz na dłuższy okres czasu. Może to być nawet 24 miesiące czyli dwa lata. Spłatę rozkładasz na wygodne co miesięczne raty. Maksymalnie to zazwyczaj 24 raty. Jeżeli aktualnie jest dostępna korzystna oferta, a potrzebujesz większych pieniędzy dobrze jest ją wybrać!

Co ważne, zwróć uwagę na RRSO, im jest ono niższe, tym pożyczka jest tańsza. Niższy koszt odsetek i dodatkowych opłat to gwarancja tego, że w twoim portfelu pozostanie więcej pieniędzy.

Krótkie zestawienie aktualnych dobrych ofert pożyczek chwilówek i ratalnych:

Możesz również polubić…