nadal liczy się dochód ale ..

Bardzo istotne przy wnioskowaniu o kredyt czy pożyczkę to to ile zarabiamy. Również nie mniej istotne to, to czy mamy jakieś aktualne zadłużenie lub jesteśmy na liście dłużników. Można jednak wnioskować o pożyczki przez internet i szybko otrzymać pieniądze.

Istota zdolności kredytowej

Problemem wielu osób w dzisiejszych czasach jest zdolność kredytowa, która niestety zależy od zarobków oraz historii kredytowej (np. w BIK). O ile utrudnia ona gdy jest niska wnioskowanie o kredyt. O tyle możemy próbować wnioskować o pożyczkę w firmie pozabankowej. Tam jest duża szansa że otrzymamy szybko pieniądze.

Dobrą alternatywą dla kredytów są pożyczki długoterminowe (zestawienie takich ofert znajdziesz tutaj www.pozyczka-dlugoterminowa.pl)

Dodatkowo polecamy skorzystać z kalkulatora pożyczek www.kalkulatorkredytowyonline.pl gdzie sami dobierzemy sobie najkorzystniejszą ofertę dla siebie, a w szczegółach sprawdzisz czy w danej firmie jest sprawdzany BIK.

Warto próbować zawnioskować bo szanse na to że otrzymamy pieniądze są dużo wyższe niż w banku! (pewnie wielu z Was się już o tym przekonało).

Życzymy powodzenia i pozdrawiamy!

Możesz również polubić…